Budowa domów

Z.R.B. mgr. inż. Jarosława Pągowskiego to firma rodzinna i inżynierska, w ofercie której znajduje się budowa domów. Firma powstała w 1991 r. na terenie miasta Stary Chrząstów (województwo łódzkie) z filią w Łodzi. Oferujemy Państwu bogatą ofertę usług związanych z szeroko pojętą budową domów, w tym kompleksowe realizacje obiektów budowlanych mieszkalnych i przemysłowych pod klucz, w stanie surowym, zamkniętym lub otwartym.

Budowa domów – zakres usług:

– przebudowa obiektów usługowych i przemysłowych,

– remonty i przebudowy,

– docieplenia i termomodernizacje,

– wykończenia wnętrz,

– wewnętrzne prace instalacyjne,

– wzmocnienia i wykonanie elementów konstrukcyjnych budynków,

– hydroizolacje fundamentów, ścian i tarasów,

– prace dekarsko-blacharskie i ciesielskie,

Przy realizacji prac budowlanych związanych z budową domów zapewniamy bezpłatnie pełnienie funkcji kierownika budowy w ramach wykonywanych usług. Po zakończeniu inwestycji pomagamy zgromadzić niezbędne dokumenty do odbioru końcowego.

Nowoczesna budowa domów – zalety

Firma Pągowski zapewnia klientom rzetelne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego projektu oraz możliwość wprowadzenia poprawek do projektu domu. Dodatkowo zawsze przedstawiamy jasny i klarowny cennik przed rozpoczęciem prac. Podczas każdego zlecenia gwarantujemy szybką realizację przy zachowaniu najwyższej jakości działań.

Nasza specjalizacja to budowa domów

Budowa domów to nasza specjalność, dlatego zapraszamy do współpracy na etapie wyboru lokalizacji obiektu, projektu i wstępnego obliczenia kosztu inwestycji. Obszar naszych działań to Łódź i całe województwo łódzkie.

Pomagamy także w załatwieniu wszelkich formalności urzędowych wymaganych przy budowie domu. Działania przeprowadzamy od początku do końca, dzięki współpracy z doświadczonymi fachowcami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

budowa domów