Przeglądy budowlane

Według art. 62 Ustawy Prawo budowlane z dnia 7 lipca 1994 r. obiekty budowlane powinny być w czasie ich użytkowania poddawane przez właściciela lub zarządcę kontroli w zakresie sprawdzenia stanu technicznego i przydatności do użytkowania.
Przeglądy polegające na sprawdzeniu stanu technicznego wykonuje się co najmniej raz w roku – tzw. przeglądy budowlane roczne (z wyłączeniem obiektów wielkopowierzchniowych, które wg art. 62 p.1.3 powinny podlegać sprawdzeniu co najmniej dwa razy do roku), natomiast raz na 5 lat polegającej na sprawdzeniu stanu technicznego i przydatności do użytkowania, estetyki obiektu oraz jego otoczenia – tzw. przeglądy 5-letnie.
Cena rocznego przeglądu budowlanego budynku w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, to w zależności od jego wielkości od 250,00 – 350,00 PLN.
Przy wykonywaniu przeglądów okresowych kompleksowych współpracujemy z uprawionymi kominiarzami, gazownikami i elektrykami.
Pomagamy również przy zaprowadzeniu Księgi obiektu budowlanego oraz jej aktualizacji.

Przeglądy budowlane, jakie oferuje nasza firma, wykonywane są kompleksowo i profesjonalnie, co gwarantuje najwyższą jakość usług. Zapraszamy do współpracy.